full homepage

IAM-logo-transparent

Náš cieľ

Sme tím odborníkov s jednotnou filozofiou a myšlienkou pomáhať ľuďom dosahovať lepšie výkony a zvyšovať vlastný potenciál smerujúci k spokojnému a šťastnému životu. Naša vízia je spojenie zdravia, výkonu a mentálneho nastavenia od profesionálnych športovcov po bežnú populáciu.

Pohyb

Poskytujeme exkluzivitu, pri ktorej Vám tréner venuje maximálnu pozornosť a dohľad. Celý proces evidujeme, čím zabezpečujeme merateľnosť výsledkov. Správnou komunikáciou hľadáme cestu k dokonalému pochopeniu, naučeniu a zautomatizovaniu pohybu. Zmyslom je tréning ako celok.

Zistiť viac

F4648D55-7C9E-430A-BD03-B81E575A2F4D

výživa

Okrem samozrejmosti výživového poradenstva, individuálnej analýzy stravovacích návykov a tvorby výživových plánov, kladieme pri našich klientoch veľký dôraz na osvojenie správnych návykov v oblasti spánku a regenerácie..

Zistiť viac

04155b70-8634-4bc2-b42b-804fa94be4b1

mental coaching

Máte v živote pocit, že vám niečo chýba, ste nespokojní, rozladení, frustrovaní alebo sa necítite dobre a chceli by ste byť šťastný? Trápi Vás stagnácia výkonov, alebo váš športový výkon je ako na hupačke? Neviete si poradiť ako prekonať prekážky či udržať koncentraciu pri výkone? Chcete vedieť kde sú vaše limity a bariéry? Radi Vám pomôžeme.

Zistiť viac

mental-coaching-w400

regenerácia

Ponúkame Vám možnosť regenerácie po zaťažení a to prostredníctvom lymfodrenážnych nohavíc. Ďalej ponúkame služby fyzioterapeuta, ktorý má bohaté vedomosti a skúsenosti z vrcholového športu.

Zistiť viac

regeneracia-w400

pohyb

Individuálny tréning

Poskytujeme exkluzivitu, pri ktorej sa Vám tréner venuje maximálnu pozornosť a dohľad.

Viac

Tréningy na všetky kondičné schopnosti

Sila, rýchlosť, vytrvalosť, mobilita, stabilita a všetky deriváty. Naberanie svalovej hmoty, redukčné tréningy.

Rehabilitačné tréningy po operácii

Určené pre ľudí po operačných zákrokoch pohybového aparátu, či po úrazových stavoch

Fyziotréning

Určený pre ľudí trpiacich obmedzením či bolesťami pohybového aparátu

Kompenzačné tréningy

Zamerané na odstraňovanie dysbalancií, alebo jednostranného zaťaženia
divider-w1160-2

Skupinové tréningy

Nevyhovuje Vám cvičiť sám? Ponúkame Vám možnosť skupinových tréningov rôzneho zamerania v počte osôb 2-6. V rámci skupinových tréningov dbáme na zachovanie profesionálnej kvality, odbornosti a prístupu trénera, rovnako ako na správne prevedenie techniky cvičení..

Mobilita

hodina zameraná na funkčný rozsah pohybov v kĺboch a optimalizáciu svalového napätia.

Wall movement

hodina založená na pohyboch s vlastným telom s využitím steny

Atletický tréning

zameraný na techniku behu, atletické pohyby a drily, zmeny smeru, brzdenie prekážky, skoky

Funkčný tréning

tréning vhodný pre všetkých. Jedna sa o spojenie funkčnosti pohybu, sily, kondície a zábavy.

Kondičný tréning

zameraný na správne technické prevedenie a rozvoj kondičného (kardiovaskulárneho) systému.

Hypertrofický trening

túžite po ,,veľkých” svaloch? Potom je táto hodina práve pre Vás. Správne techniky a metódy, s ktorými sa stretnete pomôžu svalom zdravo rásť.

Silový tréning

smerovaný k nárast svalovej sily pri cvičení zaťažovaním väčšími hmotnosťami.

Power tréning

zameraný na zvýšenie svalového výkonu. Pokiaľ potrebujete byť rýchlejší, mať vyšší výskok, hádzať ďalej, explozívny tréning je vhodný práve pre Vás.

VÝŽIVA

Okrem samozrejmosti výživového poradenstva, individuálnej analýzy stravovacích návykov a tvorby výživových plánov, kladieme pri našich klientoch veľký dôraz na osvojenie správnych návykov v oblasti spánku a regenerácie.

Analýza stravovacích návykov

Tvorba stravovacích plánov

Výživové poradenstvo

MENTAL KOUČING

pretože silná myseľ je rovnako dôležitá, ako silné telo

Máte v živote pocit, že vám niečo chýba, ste nespokojní, rozladení, frustrovaní alebo sa necítite dobre a chceli by ste byť šťastní? Trápi Vás stagnácia výkonov alebo je váš športový výkon ako na húpačke? Neviete si poradiť ako prekonať prekážky či udržať koncentraciu pri výkone? Chcete vedieť kde sú vaše limity a bariéry? Radi Vám pomôžeme. Ponúkame Vám 1. stretnutie zadarmo. Môžete sa presvedčiť sami, že k spokojnému mentálnemu a emočnému nastaveniu našej mysli, sa odvďačí správne fungovanie tela.

divider-w1160-2

Zameriavame sa na správne mentálne nastavenie v oblastiach:

Mental games

Mentálne hry sú zamerané na zvládanie náročných úloh, trénovanie mozgu a mentálnu prípravu. Učíme ľudí zvládať rôzne situácie ale s čistou hlavou, vždy na 100% pripravený na výkon,

Viac

Športový/výkonnostný koučing

Trápi Vás stagnácia výkonov, alebo váš športový výkon je ako na hupačke? Neviete si poradiť ako prekonať prekážky či udržať koncentraciu pri výkone? Chcete vedieť kde sú vaše limity a bariéry? Neváhajte a ozvite sa

Biznis koučing

Chceš sa stať ešte lepším leadrom? Chceš vedieť ešte lepšie komunikovať s ľudmi a získať si ich na svoju stranu? Chceš lepšie uchopiť svoj čas? Objednaj sa a zisti o sebe viac.

Life koučing

Aké hodnoty sú pre teba v živote dôležité, ako by si chcel rast ako človek a aké sú možnosti tvojho rastu vo viacerých oblastiach života?? Pokiaľ aj ty chceš zažiť transformáciu na svoje lepšie JA tak neváhaj a kontaktuj nás.

Prídite na prvé sedenie zadarmo.

divider-w1160-2

V prípade individuálnych potrieb klienta spolupracujeme s partnerskou spoločnosťou By Me, ktorá pokrýva ďalšie oblasti:

  1. Transformačný mental koučing (regresné terapie, EFT, NLP)
  2. Vzťahová dynamika (partnerské poradenstvo, rozvoj detí, rodinné konštelácie)
  3. Emočné tréningy (kultivácia emócií a strachov, komunikačné poradenstvo, sound healing)

www.byme.sk

REGENERÁCIA

Ponúkame Vám možnosť regenerácie po zaťažení a to prostredníctvom lymfodrenážnych nohavíc. Ďalej ponúkame služby fyzioterapeuta, ktorý má bohaté vedomosti a skúsenosti z vrcholového športu.

Lymfodrenáž

art

Active release technique – uvoľňovanie svalov šliach a ostatných mäkkých štruktúr špeciálnymi manévrami a ťahmi rešpektujúcimi priebeh svalov a nervov

art-technika
makke-techniky

mäkké techniky

Manuálne ošetrenie mäkkých štruktúr

mobilizačné techniky

Ošetrenie hybnosti v jednotlivých kĺboch

mobilizacne-techniky
smr_foam-roller

smr

Self myofacial release – Autouvoľňovanie pomocou pomôcok – foam roller, duoball, masážna palica, lacrosse ball a iné. Inštruktáž presných postupov pre jednotlivé segmenty celého tela

pir metóda

Postizometrická relaxácia svalov a šliach

pir-metoda
dns-metoda

dns

Dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa Kolářa – špeciálna metodika vychádzajúca z vývojovej ontogenézy, v súčasnosti najvyužívanejšia metóda v rámci rehabilitácie pri všetkých stavoch

divider-w1160-oranz-2

Cvičenie pre tehotné a mamičky po pôrode

Tréning s fyzioterapeutom

Cieľom je dostať človeka rešpektujúc jeho zdravotné ťažkosti do kondície, v ktorej bude ďalej schopný pokračovať so skúseným trénerom

Dychové stereotypy

Riešime aj hyperventiláciu, úzkostné stavy a plytké paradoxné dýchanie

Kineziotejping

Facilitácia, aktivácia i terapeutická fixácia svalov a jednotlivých segmentov tela pomocou pružných elastických pások – cena podľa aplikácie

divider-w1160-oranz-2

Diagnostika

Diagnostika Basic

49€

Performance

169€

Fyzio

55€

Mgr. Matúš Dzian

Performance mental coach

full homepage

V športovom odvetví sa pohybujem od útleho detstva. Jednak ako hráč, športovec a po úspešnom štúdiu na Fakulte Telesnej výchovy a športu UK ako kondičný tréner. Následné vzdelávanie v zahraničí

Viac

Mgr. Matej Thomka

full homepage

Bývalý hokejista a dnes už vyštudovaný kondičný trener Fakulty telesnej výchovy a športu UK. Nadobudnuté vedomosti som už počas štúdia aplikoval do praxe a prehlboval ich rôznymi školeniami doma a v zahraničí.

Viac

Bc. Michal Vysoký

full homepage

Ako bývalý futbalista a študent FTVŠ UK mám k športu veľmi blízko. Popri štúdiu v odbore kondičný tréner sa neustále vzdelávam v zahraničí a na Slovensku. Svoje poznatky využívam aj

Viac

Tu nás nájdete map & addresses

84 Dundas St W, Toronto, ON, Canada
343 Bathurst St, Toronto, ON, Canada
101 Carr St, Toronto, ON, Canada